Bytový dům Roudná

Úvod > Reference > Bytový dům Roudná

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Základní informace

Dovolujeme si vám představit nově vybudovaný projekt "Bytový dům Roudná" v atraktivní lokalitě v blízkosti historického centra Plzně, v oblíbené čtvrti Roudná.  Dům je situovaný na rohu ulic Na Roudné a Lipová v těsném dosahu veškeré občanské vybavenosti. Jedná se o novou stavbu bytového domu na místě původní prodejny strojů a nářadí. V okolí jsou k dispozici služby, školy, školky, obchody, místa pro volnočasové a sportovní aktivity i odpočinek.

V rámci projektu bylo vybudováno 21 bytových jednotek s dispozicí  1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk včetně 3 mezonetových bytů.  Každý byt disponuje skladem a balkónem, lodžií nebo terasou.
K bytovým jednotkám bylo možné koupit garážové nebo venkovní parkovací stání.

 

Atraktivní lokalita

Roudná se nachází v blízkosti historického centra Plzně a v blízkosti parku pod kostelem Všech svatých. Jedná se o oblíbenou rezidenční čtvrť, v jejíž těsném okolí jsou k dispozici veškeré služby, obchody, školy, centra pro aktivní sport, prostor pro volnočasové aktivity všeho druhu, cyklostezky, hřiště a prostor pro procházky a odpočinek.

Základní informace

Architektonické řešení

Bytový dům byl navržen jako šestipodlažní s nebytovým prostorem v přízemí. Součástí objektu byla i krytá parkování pro obyvatele. Objekt se svojí hlavní hmotou vymezuje k ulici Na Roudné a Lipové a je navržen tak, že tyto hmoty tvořily vnitřní klidný chráněný prostor, do něhož je navržena zeleň a odpočinkový prostor pro budoucí obyvatele. Na hlavním objemu stavby je navržena ustupující hmota zastřešená sedlovou střechou, která obsahuje mezonetové byty. Tato nástavba reaguje a dotváří okolní zástavbu s orientací hřebene rovnoběžně s hlavní komunikací.

Záměrem bylo navrhnout důstojný objekt bytového domu s nebytovým prostorem tak, jak je v místě obvyklé a s velkým respektem k Roudné a její atmosféře.

Autor
projectstudio8
Ing. arch. Ondřej Janout

Architektonické řešení

Prodej realizoval

Ing. Jan Kantner
realitní makléř

tel: +420 377 226 767
mobil: +420 739 367 279

Prodej realizoval

Investor a dodavatel stavby

Investor
BYTY ROUDNÁ spol. s r. o.
Sídlo společnosti: Na Roudné 813/52, Plzeň
Společnost zastupuje:
Radek Vavřička, jednatel
Martin Vašín, jednatel

Dodavatel stavby
STAVPARTNER, spol. s r. o.
Sídlo společnosti: Radyňská 33, Plzeň
Společnost zastupuje:
Ing. Josef Rauch, jednatel
Pavel Hemzáček, jednatel


Fotografie z projektu


Lokalita na mapě


Vybavenost lokality

Zastávka MHD Pošta Škola Školka Obchod Veřejné parkoviště Lékařské služby Restaurace Autobus Sportovní areál

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí