Bytový dům Roudná

Úvod > Projekty k bydlení > Bytový dům Roudná

O projektu

Dovolujeme si vám představit nově budovaný projekt "Bytový dům Roudná" v atraktivní lokalitě v blízkosti historického centra Plzně, v oblíbené čtvrti Roudná.  Dům je situovaný na rohu ulic Na Roudné a Lipová v těsném dosahu veškeré občanské vybavenosti. Jedná se o novou výstavbu bytového domu na místě původní prodejny strojů a nářadí. V okolí jsou k dispozici služby, školy, školky, obchody, místa pro volnočasové a sportovní aktivity i odpočinek.

V rámci projektu bude vybudováno 21 bytových jednotek s dispozicí  1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk včetně 3 mezonetových bytů.  Každý byt disponuje skladem a balkonem, lodžií nebo terasou. Rozmanitost dispozic láká jak k trvalému bydlení, tak i k investici do nemovitosti.

K bytovým jednotkám je možné koupit garážové nebo venkovní parkovací stání.

Projekt má stavební povolení. Výstavba bude zahájena v srpnu 2017, předpokládaný termín dokončení je březen 2019.

Přednosti projektu

atraktivní lokalita v blízkosti historického centra Plzně
občanská vybavenost, dopravní dostupnost a městská zeleň na dosah
moderní architektura bytového domu
dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk
garážová i venkovní parkovací stání
optimální poměr nabízeného standardu a ceny bytů

Architektonické řešení

Bytový dům je navržen jako šestipodlažní s nebytovým prostorem v přízemí. Součástí objektu je i kryté parkování pro obyvatele. Objekt se svojí hlavní hmotou vymezuje k ulici Na Roudné a Lipové a je navržen tak, že tyto hmoty tvoří vnitřní klidný chráněný prostor, do něhož je navržena zeleň a odpočinkový prostor pro budoucí obyvatele. Na hlavním objemu stavby je navržena ustupující hmota zastřešená sedlovou střechou, která obsahuje mezonetové byty. Tato nástavba reaguje a dotváří okolní zástavbu s orientací hřebene rovnoběžně s hlavní komunikací.

Záměrem bylo navrhnout důstojný objekt bytového domu s nebytovým prostorem, tak jak je v místě obvyklé a s velkým respektem k Roudné a její atmosféře.

Autor

projectstudio8

Ing. arch. Ondřej Janout

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí