Byty Kotíkovská

Úvod > Reference > Byty Kotíkovská

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Informace o developerském projektu

Byty Kotíkovská je mimořádný rezidenční projekt vzniklý v rámci plzeňské městské části Lochotín. Tvoří jej architektonicky i materiálově zajímavý terasový bytový dvojdům, reagující na svažující se terén ustupujícím posledním patrem. Jednotlivé části domu se od sebe odklánějí, čímž vznikají zajímavé průhledy na město. Bytový dům v sobě ukrývá pestrou skladbu bytů. Vyšší standardy vybavení zajišťují nejen pohodlí, ale také bezpečnost rezidentů. Parkování je řešeno podzemními garážovými stáními, které jsou z důvodu bezpečnosti a ochrany majetku obyvatel domu vybaveny bezpečnostním kamerovým systémem. Množství parkovacích míst pro návštěvy je i před domem. Obě části domu mají moderní výtahy a vstupy jsou bezbariérové. Na pozemku je i klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Pro děti je zde vybudováno dětské hřiště. Celý areál je pro bezpečí rezidentů oplocen.

Informace o developerském projektu

Vyjádření developera

Rádi bychom touto cestou poděkovali Realitní kanceláři Pubec za profesionální a vstřícný přístup makléřů a celého vedení realitní kanceláře při zprostředkování prodeje bytů v našem developerském projektu Byty Kotíkovská v Plzni. Jmenovitě bychom rádi poděkovali panu Petru Ottemu za jeho profesionalitu, ochotu a přátelský přístup. Jednalo se o dlouhodobou spolupráci, neboť projekt Byty Kotíkovská čítal 49 bytů, a po celou dobu prodeje jsme byli se službami realitní kanceláře plně spokojeni. Pro klienty dělají maximum, i nad rámec jejich povinností. Mají perfektní přehled o nemovitostech, prvotřídní služby, jednají s klientem tak, že se na ně klient může ve všem spolehnout, a to je v záležitostech kolem prodeje nemovitostí velice důležité. Přejeme hodně spokojených klientů a děkujeme.

Dalibor Šebek
předseda představenstva
Bytová výstavba CZ a.s.

Vyjádření realitní kanceláře

Bytová výstavba CZ a.s. postavila jedinečný bytový dům s velmi atraktivní a zajímavou architekturou. Dům svou konstrukcí vyvolává dojem nakloněného domu a nabízí svým uživatelům nádherný výhled na Plzeň. Ano, jednalo se o kvalitní projekt, což je vždy velmi důležité.
Za léta naší praxe jsme přesvědčeni, že úspěšný prodej nespočívá pouze ve znalostech o dané nemovitosti nebo projektu, ale mnohdy je mnohem důležitější lidský a přátelský přístup makléře. Umět naslouchat potřebám klientů, komunikovat, jak s prodávajícím, tak se zájemci a pak navrhnout pro ně optimální řešení. Snažíme se klientům vycházet vždy maximálně vstříc a nabídnout jim nejen profesionalitu, zázemí, a komplexní služby Realitní kanceláře Pubec s její 26 letou praxí, ale také přátelské jednání.  

Realitní kancelář Pubec


Fotografie z projektu


Lokalita na mapě

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí