Byty Poděbradka

Úvod > Projekty k bydlení > Byty Poděbradka

O projektu

Stále více lidí hledá bydlení v centru, aby měli vše blízko a v docházkové vzdálenosti. I Vy máte nyní jedinečnou možnost koupit si nový byt v těsné blízkosti historického jádra v Poděbradově ulici v Plzni.

Právě probíhá výstavba nového projektu moderního bydlení „Byty Poděbradka“, který zahrnuje celkem 46 bytů, převážně s dispozicí 2+kk a obytnou plochou od cca 30 m2 až do cca 66 m2. Byty jsou rozdělené do sedmi nadzemních podlaží a naprostá většina z nich je vybavená velkým balkónem, některé byty mají i prostornou terasu.

Bytový dům je projektován jako nízkoenergetický a je zařazen do energetické třídy A. Náklady na Vaše nové bydlení budou velmi nízké, což jistě v budoucnosti oceníte.

Byty budou zařízeny ve standardech, které lze zčásti měnit dle přání klienta. Standardy zahrnují laminátové podlahy, keramické dlažby, koupelny a WC včetně sanity, obkladů a dlažeb, rozvody sítí, omítky, otopná tělesa, obložkové zárubně a laminovaná dveřní křídla, okna jsou plastová osazená trojsklem, zábradlí balkonů jsou osazená probarveným průsvitným bezpečnostním sklem, elektrické instalace jsou provedeny v mědi, rozvody vody a kanalizace v plastu, v koupelně je vzduchotechnika, v kuchyňském koutu pak komín pro odvod vzduchu přes digestoř, komunikace s příchozími může probíhat prostřednictvím domácího telefonu.

Kupní cena bytu zahrnuje veškeré poplatky vztahující se k procesu převodu vlastnických práv, včetně příslušné DPH a ceny spoluvlastnického podílu na pozemcích a společných částech budovy.

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí