Palác Ehrlich

Úvod > Reference > Palác Ehrlich

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Rezidenční budova v centru města Plzně - Palác Ehrlich

Asi neexistuje Plzeňan, který by neznal tuto výjimečnou stavbu a novou dominantu Šafaříkových sadů. Díky rukopisu architekta Bořka Šípka vlastní tento unikátní dvanácti podlažní bytový dům ojedinělý design. Vzhled, vnitřní  prostory, velká okna a krásné výhledy na Plzeň skutečně vyvolávají pocit, jako byste se ocitli v paláci.

Stavba nabídla svým rezidentům bydlení v různých kategoriích v celkovém počtu 55 bytů, které uspokojily i ty nejnáročnější uživatele. Nabízeny byly bytové jednotky s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk a mezonetové, reprezentativní byty s velkorysou výměrou. Ke všem bytovým jednotkácm náleželi prostorné sklepy, v případě zájmu bylo možno dokoupit parkovací místa v podzemních garážích. Většina bytů měla vlastní terasu nebo balkón s výhledem do zeleně a na historické centrum města nebo na Anglické nábřeží. V přízemí objektu byly vybudovány také obchodní prostory s přímým vstupem z ulice a prostorná recepce s nepřetržitým provozem, kamerovým systémem a posezením pro návštěvy.

 

Vyjádření realitní kanceláře

Jsme hrdí na to, že jsme se podíleli právě na prodeji této nadstandardní nemovitosti,  a že se nám jej podařilo v tak brzké době realizovat.

Realitní kancelář Pubec


Fotografie z projektu


Lokalita na mapě

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí