Obytná zóna Starý Plzenec - Sedlec

Úvod > Reference > Obytná zóna Starý Plzenec - Sedlec

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Informace o projektu

Nová obytná zóna nabídla stavební pozemky určené pro individuální výstavbu a rodinné domy situované v klidném prostředí v blízkosti Sedleckých rybníků v obci Sedlec u Starého Plzence.

Celá obytná zóna obsahovala celkem 18 domů a 11 pozemků pro individuální výstavbu.
Rodinné domy byly v době prodeje dokončeny a připraveny k nastěhování. Klienti si však ještě mohli vybrat z nabídky zařizovacích předmětů, podlah a obkladů. Polovina dvojdomu byla dispozičně řešena jako 4+kk se dvěma koupelnami a garáží.
Stavební pozemky byly určeny pro individuální výstavbu rodinných domů, veškeré inženýrské sítě byly přivedeny na hranici pozemku. Cena nemovitosti obsahovala již i jednotné oplocení.
Ve spodní části této obytné zóny bylo vybudováno dětské hřiště. Přístupovou komunikaci pokrývá asfalt vč. parkovacích stání, v ulici je rozvedeno veřejné osvětlení a vysázena okrasná zeleň.

Lokalita Sedlec

Obytná zóna se nachází v obci Sedlec u Starého Plzence, který je z centra Plzně vzdálený cca 15 minut jízdy autem. Za 10 minut dojedete do obchodního centra Olympia Plzeň - Černice. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD a ČAD, ze Starého Plzence pak vlaková doprava. Přímo v Sedlci je k dispozici škola, obchody, restaurace i tenisové kurty. Ve Starém Plzenci, který je vzdálený cca 1,5 km, najdete další obchody, základní i mateřskou školu, městský úřad, lékaře, lékárnu, banku, restaurace atd


Fotografie z projektu


Lokalita na mapě


Vybavenost lokality

Pošta Škola Školka Obchod Infocentrum Veřejné parkoviště Lékařské služby Restaurace Autobus Vlak Sportovní areál Dálniční přivaděč

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí