Panorama Bolevák

Úvod > Projekty k bydlení > Panorama Bolevák

O projektu

Bytový projekt Panorama Bolevák se nachází na výjimečně atraktivním místě v plzeňské rekreační zóně v přímé blízkosti Velkého Boleveckého rybníka.

Obytná zóna tvořená 4 bytovými domy bude celá oplocena. Parkování bude zajištěno přímo na pozemku a v samostatném parkovacím domě.  

Byty s dispozicí 1+kk až 4+kk poskytují krásné výhledy na Bolevecký rybník. Rozmanitost dispozic láká jak k trvalému bydlení, tak zajisté i k investici do nemovitosti.

Každá bytová jednotka má vlastní sklep, balkon, terasu nebo lodžii. Součástí koupě velkých přízemních bytů je též pobytová zahrada. V uzavřené lokalitě budou vybudovány odpočinkové zóny s dětským hřištěm.

Dopravní dostupnost do centra města je zajištěna autobusovou linkou č. 30. Ke zklidnění celé lokality by mělo v budoucnu přispět plánované přeložení dvouproudové komunikace do míst za tratí.

Projekt má stavební povolení, výstavba již byla zahájena.

V první etapě bude realizována výstavba bytového domu C a D (termín dokončení 12/2018), ve druhé etapě pak bytové domy A a B (termín dokončení 06/2019)

 Bytové domy A, B, C

Větší bytový dům je částečně podsklepen a čítá na každém 4 bytové jednotky – byt 1+kk, dva byty 3+kk a jeden byt 4+kk, jehož dispozici lze též jednoduše změnit na komfortní 3+kk.

Bytový dům D

Menší bytový dům je taktéž z části podsklepen. V 1.PP se nachází stejně jako u bytových domů A,B,C společná kotelna, strojovna výtahu a sklepní kóje pro všechny byty. Běžné patro domu D je tvořeno třemi bytovými jednotkami, a to dvěma byty 2+KK a jedním větším bytem 3+kk.

 Přednosti projektu

  • atraktivní lokalita u Velkého Boleveckého rybníka
  • moderní architektura bytových domů
  • dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk
  • parkovací stání (garážová i venkovní) v uzavřeném areálu
  • optimální poměr nabízeného standardu a ceny bytů

 

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí