Panorama Bolevák

Úvod > Projekty k bydlení > Panorama Bolevák

Lokalita

O lokalitě

Bolevecký rybník se rozprostírá podél místní komunikace „U Velkého rybníka“ spojující plzeňskou městskou část Bolevec s Bílou Horou a Doubravkou. Lokalita nabízí svým obyvatelům atraktivní místo s dostupností veškeré občanské vybavenosti včetně blízkých základních i mateřských škol. Snadnou dostupnost místa zajišťuje MHD, zastávka autobusové linky č. 30 s velkou četností spojů je přímo před Panorama Bolevák.  Nedaleko se nachází také vlaková stanice trasy Plzeň – Žihle. 

O lokalitě

Oblíbené místo oddychu

Soustava plzeňských rybníků je oblíbeným cílem obyvatel Plzně zvoucí k procházkám, koupání, společenským akcím a při pořádné zimě i k bruslení.

Ten největší z nich, Bolevecký rybník, nabízí písčité a zvolna klesající dno, na severovýchodní straně pláže přecházející v lesy, na jižní straně travnatý břeh. Čistota vody patří dlouhodobě k výborně hodnoceným.

Oblíbené místo oddychu

A nejde jen o bydlení...

Neláká Vás jen tak vyběhnout z bytu a užít si koupání při ranním rozbřesku? Nebo naopak příjemně završit pracovní den pohodovou procházkou? Vybírat můžete z bytů různých velikostí, s balkónem, pohodlným parkováním a dětským hřištěm v kompletně oploceném bytovém komplexu.

A nejde jen o bydlení...

Vizualizace plánovaného obchvatu

Ředitelství silnic a dálnic připravilo podrobnou vizualizaci části plánovaného obchvatu Plzeň – Plaská – Na Roudné – Chrástecká, II. etapa, můžete ji shlédnout zde.


Vybavenost lokality

Zastávka MHD Restaurace Autobus Vlak Sportovní areál

Lokalita na mapě

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí