Řadové domy Křimice

Úvod > Projekty k bydlení > Řadové domy Křimice

O projektu

Nový projekt  "Řadové domy Křimice" zahrnuje celkem 6 rodinných domů s dispozicí 5+kk, s terasou a s předzahrádkou.

 

Stavební povolení bylo vydáno a již byla zahájena i stavba projektu - mrkněte do galerie ;-)

Předpokládané dokončení projektu je plánováno již na léto 2022!

 

Každý dům v projektu disponuje podlahovou plochou od 138 m2 do 178 m2 a náleží k němu 2 krytá parkovací stání. Ke každému také přiléhá terasa 12,5 m2 a na ni navazuje vlastní předzahrádka s výměrou od 41 m2 do 126 m2.

Cena domu se pohybuje od 8.150.000 Kč včetně provize, viz ceník domů.

 

V ceně domu jsou již zahrnuta obě krytá parkovací stání. Cena dále obsahuje dokončení interiérů v určeném standardu s možností výběru z celé škály portfolia společnosti Keramika Soukup. Kuchyňská linka není součástí dodávky. Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem, v rámci přízemí lze počítat s teplovodním podlahovým vytápěním, horní patro bude osazeno radiátory. Voda je zajištěna z vlastního vrtu (v místě stávala vodárna a zdroj vody je tedy dostatečně vydatný). Odpad bude sveden do centrální žumpy pro celý areál.

Jedná se o menší developerský projekt v uzavřeném areálu situovaném hned vedle zámeckého parku v Křimicích. Areál bude kompletně oplocen, vjezd řešen vjezdovou branou na dálkové ovládání. Součástí areálu bude i společný bazén s technologií a kultivované společné prostory. Zastřešená parkovací stání lze v rámci nadstandardu osadit garážovými vraty. Vybudováno bude i několik míst pro návštěvy.

Tento projekt nabízí komfortní a klidné bydlení pro všechny věkové skupiny v západní části Plzně - v Křimicích.

Vyberte si nemovitost


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí