Resort Alpalouka

Úvod > Projekty k bydlení > Resort Alpalouka

O projektu

logo Resort Alpalouka

"Váš kousek Šumavy"

 

Nový projekt RESORT ALPALOUKA představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určených pro rekreaci v jedné z nejoblíbenějších částí české Šumavy. Celý projekt je zasazen na krásném místě na západním svahu Alpalouky při okraji obce Železná Ruda, Špičák. Místo vyniká na jednu stranu svou dostupností a dostatkem služeb v okolí a na stranu druhou zajistí svým rezidentům klidný pobyt a dostatek soukromí. 

Resort je koncipován tak, aby ladil s okolní přírodou, ale zároveň zajistil svým obyvatelům dostatečné soukromí s výhledy do okolní krajiny, do údolí a luk nebo na hřebeny Jezerní hory či Pancíř. Zakládá si na vybavení interiéru ve vysokém standardu a kvalitě, zaručující svým rezidentům veškerý komfort. 

 

Vybírat můžete ze 14 exkluzivních horských apartmánů se zajímavými výměrami a příslušenstvím. Na každého zde čeká přesně takový prostor, jaký preferuje. Malé apartmány s atraktivními dispozicemi 1+kk uspokojí i náročnější klienty svou velikostí od 40 do 60 m2. Pro ty, kteří zde však chtějí trávit s rodinou či přáteli mnohem více času a mají nároky na své soukromí, máme připraveny unikátní apartmány 3+kk s velkorysou výměrou od 93 m2, a to buď jednopodlažní nebo dokonce mezonety! 

 
VŠECHNY nabízené apartmány mají k dispozici vlastní sklepy, které lze využít jako lyžárna či kolárna. 
VŠECHNY mají vyhrazeno buď 1 nebo 2 parkovací stání, některá krytá a některá venkovní. 
VŠECHNA parkovací stání jsou již zahrnuta v ceně apartmánů. 
A část apartmánů disponuje balkónem či dokonce úložným půdním prostorem. 

 

Níže položený dům poskytne v suterénu společné zázemí pro celý resort jako wellnes a další služby. Na pozemcích je počítáno s venkovním prostorem pro rezidenty, s dětským hřištěm a ohništěm.

Výstavba projektu byla zahájena letos v zimě a probíhá dle harmonogramu.

Předpokládané dokončení je plánováno již na konec roku 2023.

 

 

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí