Resort Alpalouka

Úvod > Projekty k bydlení > Resort Alpalouka

O projektu

Nový projekt RESORT ALPALOUKA představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určených pro rekreaci v bezprostřední blízkosti oblíbených šumavských sjezdovek. Celý projekt je zasazen na krásném místě uprostřed přírody na západním svahu Alpalouky při okraji obce Špičák. Místo vyniká dostupností a dostatkem služeb v okolí. Ideální poloha poskytuje návštěvníkům celoroční sportovní vyžití pro letní i zimní turistiku, cykloturistiku a rodinnou rekreaci.

Resort je koncipován tak, aby ladil s okolní přírodou, zajistil svým obyvatelům dostatečné soukromí, výhledy do údolí a luk nebo na hřebeny Jezerní hory či Pancíř, to vše s vybavením ve vysokém standardu a kvalitě, zaručující svým rezidentům veškerý komfort.

 

V rámci resortu bude vybudováno celkem 14 exkluzivních apartmánů s dispozicemi 1+kk a 3+kk:

 

6 apartmánů 1+kk s výměrou od cca 40 m² do 60 m².
2 apartmány 3+kk s výměrou cca 94 m².
6 mezonetových apartmánů 3+kk s výměrou cca 93 m².

Všechny nabízené apartmány mají k dispozici vlastní prostorné sklepy, které mohou sloužit jako lyžárna či kolárna, všechny mají vyhrazeno 1-2 parkovací stání, některá krytá a některá venkovní. Všechna parkovací stání jsou již zahrnuta v ceně apartmánů. Část apartmánů disponuje balkónem či dokonce úložným půdním prostorem.

Níže položený dům poskytne v suterénu společné zázemí pro celý resort jako wellnes a další služby. Na pozemcích je počítáno s venkovním prostorem pro rezidenty, s dětským hřištěm a ohništěm.

Výstavba projektu byla zahájena letos v zimě a probíhá dle harmonogramu.

Předpokládané dokončení je plánováno již na konec roku 2023.

 

 

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí