Starý Plzenec - lokalita Pod Hřištěm

Úvod > Reference > Starý Plzenec - lokalita Pod Hřištěm

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Informace o projektu

Nově vzniklá obytná zóna ve Starém Plzenci v lokalitě Pod Hřištěm nabídla zájemcům celkem 32 kompletně zasíťovaných pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů v okrajové části města. Výstavba byla zahájena v srpnu roku 2014 a kompletně dokončena a zkolaudována v září roku 2015. V říjnu probíhala již jen výsadba veřejné zeleně. Individuální výstavbu rodinných domů mohli majitelé nově vzniklých pozemků zahájit již na jaře roku 2015. Veškeré inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace a plyn) byly přivedeny na hranici každého pozemku. Přístupová cesta byla vyhotovena z asfaltu a ostatní komunikace pokryla zámková dlažba. V celé lokalitě bylo rozvedeno veřejné osvětlení a zhotoveny chodníky včetně veřejné zeleně.
V blízkosti pozemků se nachází sportoviště. Centrum města je vzdáleno přibližně jeden kilometr. Z pozemků je přímý výhled na hrad Radyni.

Makléř prodeje

Stavební pozemky ve Starém Plzenci se podařilo prodat téměř všechny ještě před dokončením výstavby lokality. Na rychlém prodeji se podílela atraktivní lokalita projektu, zodpovědnost a dodržování termínů investora - Výstavba Pubec s.r.o., dobře nastavená cena za m² pozemku a dokončení lokality a spuštění jejího prodeje v roce před plánovaným zvýšením DPH u pozemků, t.j. před rokem 2016.

Ing. Jan Kantner
realitní makléř
Realitní kancelář Pubec

tel: +420 377 226 767
mobil: +420 739 367 279


Makléř prodeje

Fotografie z projektu


Lokalita na mapě


Vybavenost lokality

Pošta Škola Školka Obchod Infocentrum Veřejné parkoviště Restaurace Autobus Vlak Sportovní areál

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí