Pozemky Zbůch

Úvod > Reference > Pozemky Zbůch

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Podrobnosti o prodeji pozemků

Nově vybudovaná lokalita nazvaná dle místní ulice Hornická je situována mezi stávající zástavbou rodinných domů. Jedná se o jednotlivé stavební pozemky situované v Hornické ulici v obci Zbůch okres Plzeň - sever.

- 14 samostatných parcel s výměrou od 988 m² do 1453 m² určených pro individuální výstavbu rodinných domů

Dle vyjádření stavebního úřadu bylo celé území součástí plochy individuálního bydlení čistého s možností výstavby objektů s maximální podlažností 3 NP a minimální plochou zeleně 40% z výměry pozemku. Na pozemcích v lokalitě bylo možné umístit garáže, krytá parkovací stání, drobné zahradní stavby apod.

Na hranici parcel byly připraveny přípojky elektřiny ve sloupcích, další inženýrské sítě nebyly přivedeny. Byly však přístupné z Hornické ulice, ve které se nachází vedení plynu, vodovodní i kanalizační řad.

Nabídka sestávala také z podílu na přístupové cestě.

Informace o obci Zbůch

Zbůch je obec v okrese Plzeň - Sever, kraj Plzeňský, leží 7 km jihozápadním směrem od Plzně v rovinatém až mírně zvlněném terénu. Počátkem roku 2012 zde žilo 2 183 obyvatel oproti roku 2006, kdy jich bylo 2 048. Obec se pomalu rozrůstá, je zde k dispozici základní škola i mateřská školka. Obcí prochází silnice I. třídy č. 26 Plzeň - Folmava, významná dopravní tepna - silnice z Plzně na Domažlice, a také železniční trať Plzeň - Domažlice. Zhruba 1km severně od Zbůchu vede trasa dálnice D5 Praha - Plzeň - Rozvadov.


Fotografie z projektu


Vybavenost lokality

Pošta Škola Školka Obchod Restaurace Autobus Vlak Sportovní areál

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí