Bydlení Plzeň - Újezd

Úvod > Reference > Bydlení Plzeň - Újezd

Tento projekt již není aktivní, jedná se pouze o referenční záznam

O projektu

Základní informace

Nový rezidenční developerský projekt v Plzni - Újezdě, v lokalitě zvané "Na Dražkách" je jednou z našich nejvýznamnějších referencí. Projekt byl zaměřen na výstavbu bytových domů, řadových rodinných domů a dvojdomů. Záměrem investora, společnosti IKO stavby s.r.o. a autora projektu projectstudio8 s.r.o. bylo vybudovat a nabídnout klientům atraktivní bydlení městského charakteru zasazeného do poklidné venkovské atmosféry s dobrou dopravní dostupností do centra Plzně.

Základní informace

Výstavba

Bytové domy obsahují celkem 69 bytů s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Většina bytů má vlastní terasu nebo balkón, k bytům v přízemí patří i zahrada. Ke všem bytům je přiřazena sklepní kóje v suterénu domu, samozřejmostí je také dostatek míst pro parkování prostřednictvím podzemní garáže nebo venkovních parkovacích ploch.

Řadové domy jsou dvoupodlažní, dispozičně řešeny jako 4+kk  s garáží, s celkovou užitnou plochou 134 m2 a s pozemky s výměrou od 219 m2 do 444 m2.

Dvojdomy nabízí větší obytný prostor s dispozicí 5+kk s garáží, s lodžií v patře a s terasou v přízemí, mají užitnou plochu 154 m2 a pozemky s výměrou od 484 m2 do 522 m2.

 

Výstavba

Lokalita

Městská část Plzeň - Újezd

Újezd je částí statutárního města Plzeň v městském obvodě Plzeň 4 - Doubravka. Jedná se o klidnou lokalitu ve východní části Plzně. Bydlení v Újezdu přináší výhody bydlení v příměstském satelitu Plzně s veškerou občanskou vybaveností vč. snadné dostupnosti městské hromadné dopravy a zároveň života v poklidné přírodě.

Lokalita

Investor

IKO stavby s.r.o. je stavební firma provádějící kompletní dodávku staveb na klíč - bytové domy, rodinné domy, administrativní a průmyslové objekty, rekonstrukce a přestavby budov. Zabývá se také developerskou činností.

Investor

Fotografie z projektu


Lokalita na mapě


Vybavenost lokality

Zastávka MHD Pošta Škola Školka Obchod Infocentrum Lékařské služby Restaurace Sportovní areál

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí