Unicity Plzeň

Úvod > Projekty k bydlení > Unicity Plzeň

O projektu

Unicity Plzeň sestává z šesti samostatných budov a je prvním mimopražským rezidenčním projektem společnosti Daramis.
Unicity Plzeň, s celkem 542 jednotkami a třemi komerčními plochami k pronájmu, se řadí mezi nejvýznamnější plzeňské projekty posledních let.
Výstavba projektu bude probíhat ve třech etapách. První fáze nabídne 184 bytových jednotek a předpokládané zahájení výstavby je na podzim 2016. Předpokládaná doba realizace první fáze výstavby je 18 měsíců.


V rámci první etapy výstavby bude vybudováno 108 jednotek s dispozicí 1+kk, 74 jednotek 2+1 a dva byty 3+kk. Velikost a dispozice bytových jednotek umožní komfortní bydlení všem skupinám zájemců, tedy jak široké veřejnosti, tak i studentům plzeňských univerzit a zaměstnancům pracujícím v okolí Borských polí. Společnost Daramis počítá i se zřízením praktických služeb pro obyvatele areálu,  jako je například recepce 24/7, kamerový systém nebo vysokorychlostní internet. Příjemné prostředí umocní plánovaná zeleň ve vnitrobloku i v okolí projektu.


Zajímavou možností investice je pořízení bytu ve variantě „na klíč“, tzn. včetně vybavení vyhotoveného na míru danému typu jednotky.

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí