Unicity Plzeň

Úvod > Projekty k bydlení > Unicity Plzeň

O projektu

Unicity Plzeň sestává z šesti samostatných budov a je prvním mimopražským rezidenčním projektem společnosti Daramis.
Unicity Plzeň, s celkem 542 jednotkami a třemi komerčními plochami k pronájmu, se řadí mezi nejvýznamnější plzeňské projekty posledních let.
Výstavba projektu bude probíhat ve třech etapách. První fáze nabídne 184 bytových jednotek a předpokládané zahájení výstavby je na podzim 2016. Předpokládaná doba realizace první fáze výstavby je 18 měsíců.


V rámci první etapy výstavby bude vybudováno 108 jednotek s dispozicí 1+kk, 74 jednotek 2+1 a dva byty 3+kk. Velikost a dispozice bytových jednotek umožní komfortní bydlení všem skupinám zájemců, tedy jak široké veřejnosti, tak i studentům plzeňských univerzit a zaměstnancům pracujícím v okolí Borských polí. Společnost Daramis počítá i se zřízením praktických služeb pro obyvatele areálu,  jako je například recepce 24/7, kamerový systém nebo vysokorychlostní internet. Příjemné prostředí umocní plánovaná zeleň ve vnitrobloku i v okolí projektu.


Zajímavou možností investice je pořízení bytu ve variantě „na klíč“, tzn. včetně vybavení vyhotoveného na míru danému typu jednotky.

Vyberte si nemovitost


Partneři projektu


Aktuálně z projektu

Aktuální nabídky nemovitostí ve vašem emailu
Chci odebírat nabídky nemovitostí